Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

...

Консультації
Як проводити дидактичну гру (9034)
Гра-стратегія, як засіб формування творчої особистості (11824)
Загартування (валеологія) (26431)
Соціалізація – навчання жити в суспільстві (18553)
Структура інтелекту Дж. Гілфорда (12452)
Зміст та особливості предметно-ігрового середовища (23117)
Пошуково-дослідницька діяльність дітей дошкільного віку (88240)
Методика проведення бесід з дітьми (42237)
Що таке обдарованість? (9105)
Супровід дитячого розвитку та покращення батьківської компетентності (5494)

Погода в Вінниці

Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS


Слов'яночка


Вівторок, 23.10.2018, 04:19
Головна » 2010 » Лютий » 7 » У 2010 році розпочнеться оновлення дитячих клубів за місцем проживання
22:07
У 2010 році розпочнеться оновлення дитячих клубів за місцем проживання
У поточному році Вінницька міська рада спільно із Міжнародним фондом «Відродження» (МФВ) в рамках Антикризової гуманітарної програми втілить у життя проект, спрямований на розвиток дитячих клубів за місцем проживання (які працюють при ЖЕКах) та організацію літніх форм активності для дітей, яких зачепила фінансова-економічна криза. На її виконання з міського бюджету буде виділено 200 тис. гривень. Стільки ж коштів для її реалізації надасть Міжнародний фонд «Відродження».
Модернізація мережі дитячих клубів за місцем проживання - один з проектів, передбачених нещодавно прийнятою міською програмою «Вінниця - місто, дружнє до дітей». Мова йде про розширення можливостей для творчої самореалізації і здорового дозвілля дітей та підлітків. Водночас це стане засобом профілактики негативних явищ у дитячо-підлітковому середовищі. Особливим акцентом цієї роботи мають стати діти з так званих соціально-вразливих категорій, батьки яких не завжди приділяють достатньо уваги організації вільного часу дітей.
На сьогоднішній день управління житлового господарства Вінницької міської ради проводить аналіз того, як підтримують і використовують ЖЕКи міста існуючі клуби. Спільно з фахівцями управління освіти розробляється план вдосконалення їх роботи. До вирішення цієї проблеми планується також долучити і громадські організації.
Ініціатива Вінницької міської ради знайшла підтримку з боку Міжнародного фонду «Відродження» (МВФ), який ставить за мету фінансово та організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.
5 лютого Вінницький міський голова Володимир Гройсман підписав Меморандум про співпрацю на 2010 рік між Вінницькою міською радою та Міжнародним фондом «Відродження». З боку фонду документ підписав його виконавчий директор Євген Бистрицький. Він повідомив, що Вінницька область перша в Україні, де підписується Меморандум такого змісту. «Я вважаю, що ідеї, запропоновані у Меморандумі про співпрацю, повинні підтримуватися і втілюватись у життя в усіх містах України».
«Сьогодні ми робимо серйозний крок вперед у напрямку розширення світогляду дітей у міському середовищі, - каже Володимир Гройсман. - Ми розробили програму «Місто - дружнє до дітей» за стандартами міжнародної організації ЮНІСЕФ і її головна мета - зробити перебування дітей у місті більш комфортним та приємним».
Меморандум передбачає, що на реалізацію проекту по модернізації дитячих клубів та організації на їх базі літнього відпочинку для дітей, яких зачепила фінансово-економічна криза, з міського бюджету буде виділено не менше 200 тисяч гривень. Таку ж суму виділить фонд в рамках Антикризової гуманітарної програми.
Кошти будуть спрямовані на підтримку соціально орієнтованих проектів, які пропонуватимуть громадські і благодійні організації міста. Особливо тих, які передбачають подолання та запобігання наслідків кризи. Найбільш вдалі, результативні та дієві проекти будуть визначатись на конкурсній основі представниками міської ради спільно з фахівцями фонду «Відродження».
Слід зазначити, що це далеко не перший міський проект, який знаходить підтримку фонду. Свого часу Міжнародний фонд «Відродження» підтримав створення центру адміністративних послуг «Прозорий офіс», а сьогодні МФВ сприяє розповсюдженню досвіду Вінниці у інших містах України.

Управління у справах ЗМІ
та зв'язків з громадськістю
Вінницької міської ради
т. 59-50-66, 59-51-85, 59-53-10
vmr.gov.ua
Переглядів: 1196 | Додав: VinDNZ1 | Теги: діти, Новини, Вінниця | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту

Наші фото

Друзі сайту
Вінницьке міське управління освіти

Вінницька міська рада

Вінницька ОДА

Урядовий портал

Міністерство освіти і науки України


Наші діткиsadochok.org - Дитячі садочки КиєваНаша кнопка
slovyanochka.at.ua - ДНЗ №1 Слов'яночка м. Вінниця
отримати код

Статистика

Рейтинг@Mail.ruCopyright ORIGAMI © 2009-2018Хостинг від uCoz