Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

Консультації
Дитячі вікові кризи (7933)
Організація ігрової діяльності в дошкільному навчальному закладі (65019)
Підготуйте дитину до дитячого садка (10882)
Не зашкодь і не прогай можливостей (7558)
Рухова активність – запорука здорового способу життя. (21477)
Виховання людяності: програмні вимоги (16599)
Сучасне заняття: формальні, змістові та структурні ознаки (40571)
Методична робота в дошкільному навчальному закладі (113455)
Види дитячих розповідей і прийоми навчання розповіді (31788)
Системність у навчанні творчого розповідання (27648)

Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS


Слов'яночка


Четвер, 13.08.2020, 10:43
Посеред пишної подільської природи, посеред цвіту запашних садів розташована одна зі старовинних частин міста "Слов'янка". Однією з окрас цього мікрорайону є дошкільний навчальний заклад № 1 зі співзвучною назвою "Слов'яночка", який гостинно відкрив двері для дітей співробітників ВАТ " АК Вінницяобленерго " 1 червня 1981 року.
 
 

За чверть століття плідної педагогічної діяльності в нашому дошкільному навчальному закладі створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально - виховного процесу. Достатньо пройти світлими коридорами, заглянути в затишні групи, поспілкуватися з маленькими " чомусиками " і одразу стане зрозуміло, що тут працюють творчі люди, для яких любов до дітей є сенсом життя.

Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збережені дитячої субкультури та визнанні унікальності ролі дошкільного дитинства в становленні особистості.

В садочку 13 груп: 10 - дошкільних, 3 - раннього віку. Для дітей працюють педагоги та помічники вихователів, медики, працівники кухні, обслуговуючий персонал. 

Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами програми "Малятко" Базового компонента дошкільної освіти України. Ми розуміємо, що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров'я, і ми працюємо над цим. В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивна та танцювальна зала, спортивний та ігрові майданчики, фізкультурні куточки по всіх вікових групах, обладнання для загартування. Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей ( ранкова гімнастика, хореографічні, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри ). Працює вихователь - інструктор з фізичного виховання. Велика увага приділяється загально - зміцнювальним та загартувальним заходам.

На належному рівні організована лікувально-профілактична робота. Використовуються нові форми і методи оздоровлення дітей. Випрацьована система розглядається як досвід в ЦДМКЛ № 1. Весь комплекс заходів оздоровлення дає стійку тенденцію до зниження захворюваності дітей, зменшення пропусків дітей через хворобу. Велика увага приділяється харчуванню. Наші кухарі готують смачно та різноманітно. В садочку організовано 4 (5) разове харчування яке містить весь набір рекомендованих продуктів. Проводиться обов'язкова С-вітамінізація третіх страв. Діти на протязі всього року мають свіжі фрукти, овочі, соки. Щодня ведеться аналіз харчування. Мабуть воно недаремно визнається найкращим в місті.

На високому рівні організовано навчально-виховний процес. Маємо гарну методичну базу, використовуємо новітні досягнення в педагогіці. Реально запроваджуються в освітній процес сучасні науково-методичні підходи: 
- особистісно-орієнтований;
- діяльнісний; 
- інтегрований; 
- психологізація освітнього процесу; 
- використання з максимальною продуктивністю як перевірених освітніх технологій, так і впровадження в практику інноваційних.

Організація педпроцесу проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників.

Сьогодні в нашому суспільстві ні у кого не викликає сумніву доцільність вивчення іноземної мови. Всім зрозуміло, що ймовірність досягти життєвого успіху людині, що володіє іноземними мовами зростає. Розуміючи це, був створений "Центр вивчення іноземних мов", як одна з новітніх форм "Центрів розвитку дитини". Ось уже на протязі 10 років діти мають змогу вивчати додатково дві мови: англійську, німецьку. "Центр вивчення іноземних мов" має окреме чудово та сучасно обладнане приміщення, оснащене комп'ютером, аудіотехнікою. Розроблено багато цікавих дидактичних ігор, в тому числі з використанням комп'ютера. Дітям це подобається, а результативність педагогічного процесу підвищується.
Музично-естетична діяльність у дошкільному закладі розглядається як цілісна система. В ДНЗ чудова музична зала, яка є естетично оформленою, з сучасними технічними засобами: музичні центри, " караоке ", відеомагнітофон, телевізор. Організовані музкерівниками свята, розваги несуть справжнє естетичне задоволення дітям та батькам. Наявна велика база театральних костюмів, яка весь час поповнюється. Є свій ляльковий театр. Силами педагогів та вихованців проводяться лялькові та театральні вистави, які завжди створюють атмосферу справжньої радості у дітей.

Діти закладу приймають активну участь не тільки в житті ДНЗ, а є учасниками багатьох заходів в місті: музичний фестиваль "Чарівна квітка", конкурси малюнків та інші.

Добре організованою є робота з дітьми, що мають вади мовлення. З ними працює вчитель-логопед. Його робота дає гарні результати, розширення діапазону спілкування та загалом розвитку дитини. 

В садочку приділяється велика увага організації безпеки життєдіяльності дітей. Робота проводиться спільно з ГУМНС у Вінницькій області: це спільні заняття, розваги, екскурсії. Разом з ГУМНС у Вінницькій області випущено методичний посібник по протипожежній безпеці.

Мета співробітництва з родинами вихованців не обмежується якісним вихованням їхнього соціального замовлення щодо догляду, виховання та навчання дітей. Педагогічний колектив ДНЗ сприяє підвищенню психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, питань навчання та виховання дошкільнят через проведення днів відкритих дверей, творчих звітів, батьківських зборів по групах, оформлення батьківських куточків, консультувань.

Очевидно, що сьогодні родина вибирає дитячий садок не за найближчим територіальним розташуванням, а за програмою навчання та виховання. Тобто за перспективою найближчого розвитку малюка, найголовніше - за психологічним мікрокліматом у педколективі, створенням розвивального середовища, а головне - любові до дитини. 

Добре відомо, що все, до чого пригорнулося серце в дитинстві, залишається назавжди. І саме тому заклад ДНЗ № 1 "Слов'яночка" це той, де дітям затишно і весело, де їх люблять і дбайливо доглядають. Тут піклуються про здоров'я дітей і про якісну підготовку до сучасної школи.
Меню сайту

Наші фото

Статистика

Copyright ORIGAMI © 2009-2020Хостинг від uCoz