Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

Консультації
Ранні прояви обдарованості й таланту (5562)
Системність у навчанні творчого розповідання (27568)
Розмова вихователя з дітьми (18172)
Що робити якщо дитина агресивна? (17713)
Якщо батьки розлучилися... Криза втрати (5378)
Художньо-естетичний розвиток (добірка дидактичних ігор) (33761)
Методика проведення бесід з дітьми (45237)
Програма з розвитку психоемоційної сфери та особистості у дітей дошкільного віку (4-5 років) (8319)
Хто такі діти "Індиго"? Як взаємодіяти з ними? (5620)
Організація роботи з обдарованими дітьми (22278)

Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS


Слов'яночка


Неділя, 05.07.2020, 09:25
Головна » Архів матеріалів
Під такою назвою пройшло засідання «круглого столу» 11 грудня в головному управлінні з питань внутрішньої політики, у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації. Учасниками дискусії стали провідні імунологи області, лікарі, батьки дітей, журналісти.
Імунізація сьогодні активно обговорюється в педіатричній медицині. Ухвалення рішення про вакцинацію дитини є суто особистим і комплексним питанням. Остаточне рішення в цьому належить саме батькам дитини. Відомо, що при будь-якій вакцинації існує ризик виникнення побічних реакцій. Саме тому й громадська думка почала ставити собі запитання.
Завідуюча кафедрою дитячих інфекційних хвороб Ірина Незгода виступаючи зазначила, що щеплення проводиться для того щоб зріс імунітет населення. І сьогодні маючи не дуже гарні екологічні умови, харчування ми особливо уважно маємо поставитись до свого імунітету. На даному е ... Читати далі »
Просмотров: 1117 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 11.12.2009 | Комментарии (0)

На початку грудня у Києві під патронатом Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України проводилась виставка-презентація «Інноватика в освіті України», на якій понад 300 навчальних закладів України та підприємств, які обслуговують освіту, презентували найвагоміші творчі надбання, педагогічні новації, кращі досягнення в галузі освіти і науки. Вінниця цьогоріч на виставці була представлена управлінням освіти Вінницької міської ради, СЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназією №6, навчально-реабілітаційним центром та двома дошкільним навчальним закладами - №24 та 35.
Для того, щоб стати учасником виставки, потрібно було пройти дуже багато етапів відбору. Бралися до уваги найкращі роботи, прогресивні підходи до освітянської роботи та втілення їх у життя. Начальник управління освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк повідомив, що організатора ... Читати далі »
Просмотров: 1766 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 11.12.2009 | Комментарии (0)

30 листопада – 4 грудня 2009 року Вінницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено навчання працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької області щодо встановлення опіки, піклування, створення та забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
В семінарі взяли участь дев’ятнадцять спеціалістів районних та міських центрів СССДМ.
Метою проведення семінару-тренінгу є підготовка фахівців центрів СССДМ Вінницької області до соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
Під час навчання розглядались питання взаємодобору дитини та сім’ї, аспекти юридичного оформлення ПС та ДБСТ, питання попередньої роботи з кандидатами в прийомні батьки, батьки-вихователі та батьки-опікуни (піклувальники), ... Читати далі »
Просмотров: 3398 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 06.12.2009 | Комментарии (0)

Новий рік - час казкових сюрпризів. Кожне місто прагне створити для своїх мешканців свою Новорічну казку. Торік у Вінниці вперше було вирішено відступити від загальноприйнятих традицій святкування Нового року: вінничани зустрічали не тільки рік сонячного Бика, але й прихід року Оленя. Схоже, що тепер вибір свого власного оберегу стане доброю традицією у місті. 2010 рік білого тигра вінничани зустрічатимуть разом з Рожевою пантерою та іншими казковими котячими, серед яких і пан Коцький, і Багіра, і Тигра, і багато інших відомих персонажів. А в один з днів святкування Нового року у вінничан буде можливість власноруч створити фантастичних звірів. Організатори святкувань, Вінницька міська рада, сподіваються, що городяни підтримають ідею створювати казкову атмосферу спільними зусиллями.
Якщо тигрові, який любіть ризикувати, ... Читати далі »
Просмотров: 1435 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 01.12.2009 | Комментарии (0)

На сьогоднішній день у Вінниці працює 23 ДЮСШ обласного та міського підпорядкування. Більше 2,5 тисяч вінницьких дітей займаються в семи дитячо-юнацьких спортивних школах, засновником яких є міська рада. З дітьми працює 113 тренерів, які проводять тренування з 26 видів спорту. Торік на базі МДЮСШ № 1 було відкрито два нових відділення - хокею з шайбою та фігурного катання. Цьогоріч на базі МДЮСШ № 2 відкрито відділення інваспорту з пауерліфтингу.
Ще не так давно переважна більшість міських ДЮСШ перебувала в досить занедбаному стані. Міська влада серйозно взялась за приведення приміщень, в яких займаються діти, до належного стану. Наприклад, база дитячо-юнацької спортивної школи №2 (де займаються такими видами спорту як плавання, веслування на байдарках і каное, веслувальний слалом, бадмінтон, спортивне орієнтування, пауерліфтинг для спортсменів з обмеженим ... Читати далі »
Просмотров: 1337 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 27.11.2009 | Комментарии (0)

Останнім часом у Вінниці поступово покращуються показники по народжуваності немовлят. Цьогоріч на світ з'явилось на 54 дитини більше ніж минулого року. Більшає і подружніх пар, які обирають сімейні пологи (для них в усіх пологових будинках створені комфортні умови для спільного перебування). А також збільшується кількість природних пологів без хірургічного втручання (в 2006 році таких було 24,6% , в 2009 - 64,02%). Такі показники - результат спільної роботи і міської влади, і самих медичних працівників, яка проводиться в рамках міської Програми «Здоров'я вінничан».
З метою дотримання конвенції ООН про права дитини і рекомендації ВООЗ з 1 січня 2007 року Україна перейшла на реєстрацію усіх новонароджених, починаючи з 22-х тижнів вагітності та маси плоду від 500 гр. На базі міської лікарні «Центр матері та дитини» створено відділення інтенсивної тера ... Читати далі »
Просмотров: 1216 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 25.11.2009 | Комментарии (0)

З початку поточного року з ініціативи міського голови Володимира Гройсмана у Вінниці було запроваджено низку заходів щодо підтримки розвитку творчих здібностей дітей і молоді. За цей час реалізовано велику кількість проектів: діти пільгових категорій безкоштовно катались на ковзанах у Льодовому клубі, під час літніх канікул у пришкільних таборах із дітворою працювали аніматори, проводились конкурси об'ємних малюнків на асфальті, започатковані проекти з по безпеці дітей та молоді на дорогах та багато інших.
Проаналізувавши ці заходи, стало зрозумілим, що вінницьким дітям найбільше подобається займатись танцями. Саме тому з'явилась ідея проведення нової акції - «Маленькі хіп-хопери». І вже з сьогоднішнього дня, з 25 листопада, оголошено набір дітей віком від 4 до 11 років для безкоштовних занять танцями протягом одного місяця.
Проводити уроки будуть тренери Студії сучасного т ... Читати далі »
Просмотров: 1374 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 25.11.2009 | Комментарии (0)

У місті Мемфіс (штат Теннессі, США) висунуті офіційні обвинувачення проти 19 місцевих жителів, діти яких прогулюють шкільні заняття. Як повідомляє телеканал WMC-TV, відповідну заяву зробив прокурор округу Шелбі Біл Гіббонс.
Батьки прогульників звинувачуються у порушенні Акту про обов'язкову відвідуваність. Їм загрожує покарання у вигляді утримання під вартою на строк до 30 днів і грошовий штраф в 50 доларів. Обвинувачені повинні постати перед судом 30 листопада.
Вісім середніх шкіл Мемфіса, в яких вчаться діти обвинувачених, охоплені програмою боротьби з прогулами, що проводиться канцелярією прокурора Гіббонса. У рамках цієї програми школярам, що прогуляли більше п'яти днів занять, пропонують послуги спеціальних вихователів, але батьки, яких тепер чекає суд, пропозиції влади проігнорували.
Як заявив Гіббонс, в суді обвинуваченим знову запропонують забезпечити співпрацю ... Читати далі »
Просмотров: 1296 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 25.11.2009 | Комментарии (0)

За ініціативою управління освіти і науки облдержадміністрації, у приміщенні Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників розпочала роботу постійно діюча виставка-конкурс «Творчість учнів Вінниччини». Виставка проводиться за двома основними розділами:
- декоративно-ужиткове мистецтво: художнє різьблення по дереву; гончарство та художня кераміка; художнє плетіння, ткацтво; в'язання спицями, гачком; витинання; художня вишивка; народна лялька; м'яка іграшка; писанкарство; вироби з тіста; вироби з шкіри; декоративний розпис, народний живопис; бісероплетіння; паперова пластика та орігамі; вироби з соломи; ізонитка; лозоплетіння; вироби з природних матеріалів;
- образотворче мистецтво: графіка; живопис; батік.
Перша експозиція виставки «Квіти Поділля» відкрилася ще у жовтні пото ... Читати далі »
Просмотров: 3370 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 25.11.2009 | Комментарии (0)

Кожна людина хоча б раз у житті відчувала непереборне бажання з'їсти що-небудь конкретне. Але не кожен знає, що воно обумовлене не лише насущними потребами організму, але і особливостями характеру.
"У такої тяги існує певна фізіологічна основа, але вона також допомагає зрозуміти, якою людиною ви є насправді", - говорить глава Фонду досліджень порушень нюху і смаку (Smell & Taste Treatment and Research Foundation) в Чикаго (США) доктор Алан Р. Хірш. Він займався вивченням харчових пристрастей порядка 25 років, в його дослідженнях брали участь більше 18 тис. осіб.
Ось підсумок накопичених за чверть століття спостережень доктора Хірша. ... Читати далі »
Просмотров: 1237 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 24.11.2009 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 ... 7 8 »
Меню сайту

Наші фото

Статистика

Copyright ORIGAMI © 2009-2020Хостинг від uCoz