Форма входу
Логін:
Пароль:

Пошук

Консультації
Чи успадковується талант? (5176)
Що робити якщо дитина агресивна? (17713)
Соціалізація – навчання жити в суспільстві (20457)
Підготуйте дитину до дитячого садка (10858)
Форми роботи з батьками з екологічного виховання дітей (26509)
Організація роботи з обдарованими дітьми (22278)
Методична робота в дошкільному навчальному закладі (113362)
Як проводити дидактичну гру (9878)
Виховання людяності: програмні вимоги (16577)
Інклюзивна освіта в контексті реалій сьогодення (18379)

Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS


Слов'яночка


Неділя, 05.07.2020, 09:12
Головна » Архів матеріалів
Напередодні професійного свята освітян, 30 вересня, у Палаці дітей та юнацтва в рамках вже традиційного міського свята «Посвята молодих вчителів» 90 випускників педагогічних ВИШів урочисто зачитали клятву Учителя.
Їх старші колеги та керівники міста привітали молоде покоління педагогів, які у цьому начальному році приєднались до майже 6,5-тисячного колективу освітян міста, що працюють в системи дошкільної та середньої освіти. 25 з 90 учорашніх випускників педагогічних ВИШів працюватимуть вихователями у дитячих садочках, решта - вчителями вінницьких шкіл (з них 24 - навчатимуть дітей іноземним мовам).
«Бути вчителем дуже важко. Для того, щоб відбутись як гарний вчитель, потрібно не тільки мати добру освіту, - для цього потрібно мати Божий дар, - підкреслив у своєму вітальному слові міський голова Володимир Гройсман, вітаючи освітян із професійним святом. ... Читати далі »
Просмотров: 1258 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 02.10.2009 | Комментарии (0)

29 вересня 2009 року у державному підприємстві "Вінницястандартметрологія" Регіональним конкурсним журі (РКЖ) підведені підсумки регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» та проведено оцінку художніх конкурсних робіт - визначено переможців регіонального рівня виставки-конкурсу.
Для участі у конкурсі було представлено 120 робіт юних художників Вінницької області.
Експозиція дитячих малюнків виставки-конкурсу розміщена в актовому залі ДП "Вінницястандартметрологія".
Регіональне конкурсне журі визначило 27 робіт учасників Конкурсу, які посіли перші, другі та треті місця у номінаціях: "Я пізнаю якісну продукцію", "Ми архітектори якісного світу", "Кращий плакат на споживчу тематику". 9 робіт, які зайняли перші місця, будуть представлені для участі на загальнодержавному рівні Всеукраїнської виставки-к ... Читати далі »
Просмотров: 2822 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 01.10.2009 | Комментарии (0)

29 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек міський голова Володимир Гройсман привітав працівників Вінницької міської централізованої бібліотечної системи із професійним святом. 25 бібліотекарів відзначили грамотами та грошовими преміями. А 5 колективів бібліотек-філій ЦБС були нагороджені цінними подарунками.
«Завжди, коли ми із Вами зустрічаємось, я пригадую свого дідуся, який все життя пропрацював в системі освіти. Мені було років п'ять, але я запам'ятав на все життя, як дідусь намагався дітям та онукам привити любов до читання книг. - ділиться своїми спогадами очільник міста. - Новітні часи - це зміна форматів отримання інформації. Але я переконаний, що книгу не замінить ніщо. Ні Інтернет, ні інші новітні технології. Хоча приємно відзначити, що мережа бібліотек міста має багато напрацювань і в цьому напрямку. Бажаю усім Вам і на ... Читати далі »
Просмотров: 1039 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 30.09.2009 | Комментарии (0)

З метою забезпечення соціального захисту дітей та молоді з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування обласною державною адміністрацією та обласною Радою вперше в Україні зініційовано виплату іменних стипендій. У 1998 році перші виплати отримали 44 молоді людини з числа студентської молоді. Починаючи з 2005 року розмір стипендії збільшено від 40 до 100 грн.
Відповідно до рішення 27 сесії обласної Ради 4 скликання від 14 березня 2007 року №1055 «Про встановлення іменних стипендій облдержадміністрації та обласної Ради студентам вищих навчальних закладів І – IV рівнів акредитації області, з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування» таку матеріальну допомогу отримують студенти зазначеної категорії, які навчаються не тільки за державним замовленням, а і за контрактом. ... Читати далі »
Просмотров: 1509 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 30.09.2009 | Комментарии (0)

Дорогі мої співвітчизники!
У день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії ми вперше в українській історії відзначаємо День усиновлення.
Імена святих, що нині ми вшановуємо, символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, які виявляють люди, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.
З великою жертовною любов’ю зігрівають вони дітлахів у своїх родинах, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вселяють у зболені дитячі серця і душі віру в життя, навчають дітей бути самодостатніми, мудрими, впевненими у собі, виховують достойними громадянами Української держави.
... Читати далі »
Просмотров: 2081 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 30.09.2009 | Комментарии (0)

Ви вирішили віддати свою дитину до дошкільного закладу або в групу раннього віку. Утім, постає запитання: як сприйме дитина те, що мама, яка була завжди поруч, тепер з'являтиметься лише ввечері, а замість неї потрібно бути з вихователем та ще з десятком інших хлопчиків та дівчаток, кожен з яких також вимагає уваги.
Отже, відбувається адаптація, і що це таке?
Адаптація — це пристосування організму до нових обставин, а для дитини дошкільний заклад саме і є новим, ще невідомим простором, з новим оточенням, новими взаєминами. Адаптація включає широкий спектр індивідуальних реакцій, характер яких залежить від психофізіологічних і особистісних особливостей дитини, від сімейного ставлення, від умов перебування в дошкільному закладі.
І тому кожна дитина звикає до дошкіль ... Читати далі »
Просмотров: 2174 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 29.09.2009 | Комментарии (0)

У дитячих садочків Вінниці з’являються власні Інтернет-сторінки
Деякі садочки Вінниці вже мають власні Інтернет-сайти. А відтак, перш ніж віддати свого малюка до дитячого садочку, батьки, не виходячи з дому, можуть із допомогою мережі Інтернет ознайомитись із інформацією про дошкільний навчальний заклад, про його викладацький склад, роботу та напрямки гуртків, новини в галузі виховання та корисні методики, які допоможуть у розвитку особистості їхньої дитини, а крім того - отримати відповіді в он-лайн режимі на питання, які їх цікавлять.
Зокрема, у дошкільному навчальному закладі №1 «Слов'яночка» власна Інтернет-сторінка http://slovyanochka.at.ua успішно функціонує вже майже рік. За словами завідуючої цього закладу, Валентини Виговської, сайт садочку оновлюється щомісяця корисними новинами та порадами. ... Читати далі »
Просмотров: 1644 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 29.09.2009 | Комментарии (0)

Цими словами розпочала прес-конференцію, яка відбулась 21 вересня, заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Слободяник.
Прес-конференція присвячена висвітленню питання соціальної роботи щодо підтримки сімей, дітей та молоді з функціональними обмеженнями, а також про діяльність закладів соціального обслуговування.
Ольга Слободяник поінформувала, що діяльність центрів соціальних служб для молоді розпочалась у 1992 році згідно з основними напрямами державної молодіжної політики та на реалізацію головних завдань, визначених Декларацією від 15.12.1992 р. N 2859 "Про загальні засади державної молодіжної політики в Україні" та Закону України від 05.02.1993 р. N 2998-ХІІ "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в ... Читати далі »
Просмотров: 1658 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 29.09.2009 | Комментарии (0)

Вінниця єдине місто України, яке взяло на себе зобов'язання щодо супроводу хворих на гепатит С. Згідно Положення, яке було розроблено управлінням охорони здоров'я Вінницької міської ради вже другий рік поспіль з міського бюджету виділяються кошти на лікування вінничан, які хворіють на так названого «ласкавого вбивцю», адже тривала інфекція, викликана гепатитом С, зазвичай, протікає непомітно: наприклад, відсутня жовтяниця, характерна для інших гепатитів.
«Людей, які потребують лікування, - насправді набагато більше. У багатьох випадках хворобу важко діагностувати, та й діагностика на гепатит С є досить дороговартісною», - розповідає начальник управління охорони здоров'я міської ради Тамара Васильчук. Поширеною є захворюваність і серед самих лікарів, адже вони найбільше контактують із хворими. Підвищена стомлюваність, знижена працездатність, ... Читати далі »
Просмотров: 1235 | Добавил: VinDNZ1 | Дата: 29.09.2009 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 5 6 7 8 »
Меню сайту

Наші фото

Статистика

Copyright ORIGAMI © 2009-2020Хостинг від uCoz